„Isoplus“ siūlo tris skirtingas pavojaus dėžes su susieta stebėjimo sistema, o tai reiškia, kad visada galite rasti jūsų projekto reikalavimus atitinkantį sprendimą.

Novatoriška ir patogi nuotėkio aptikimo sistema

Naudodami nuotėkio aptikimo sistemą, galite išvengti gedimų montavimo metu, tuo pačiu užtikrindami efektyvią vamzdynų sistemos priežiūrą. Nuotėkio aptikimo sistema stebi vamzdynų sistemą visą parą, be to, jūs gausite klaidos pranešimą, kol gedimas virs plyšimu. Tai leidžia planuoti būsimą remontą, užtikrinant kuo mažiau nepatogumų vartotojams ir mažesnes gamyklos išlaidas.

Dauguma gedimų įvyksta per pirmuosius 5 sistemos eksploatavimo metus, o nauja iš anksto izoliuota vamzdynų sistema įprastomis sąlygomis trunka 30-50 metų. Klaidos pranešimas suteikia galimybę ištaisyti gedimą per vamzdynų sistemos garantinį laikotarpį.

Isoplus PG nuotėkio aptikimo sistema

„Isoplus“ siūlo tris skirtingas pavojaus dėžes, o tai reiškia, kad visada galite rasti jūsų projekto reikalavimus atitinkantį sprendimą.

Poliuretano putplasčio drėgmė arba aliarmo laido plyšimas matuojamas per izoliacijos varžą ir atsparumą aliarmo grandinėje visose trijose signalizacijos dėžėse. Tačiau tam, kad gautumėte geriausią savo įrenginio apžvalgą, „Isoplus microPG“ ir „Isoplus miniPG“ taip pat matuoja galvaninę įtampą, o tai gali parodyti, ar gedimą sukėlė vidinės, ar išorinės aplinkybės.

„Isoplus microPG“ ir „Isoplus miniPG“ tiekiami paruošti įprastam 230 V maitinimo šaltiniui ir papildyti akumuliatoriaus energija, o „Isoplus detectorPG“ tiekiami paruošti įprastam 230 V maitinimui.

Naudodami „Isoplus microPG“ ir „Isoplus miniPG“, jūs gausite prieigą prie intuityvios „Isoplus PGweb“ vartotojo sąsajos, kurioje galėsite lengvai pasiekti, įvertinti ir palyginti matavimus. Galite pamatyti esamus ir skubius gedimus, tačiau galite stebėti ir galimus gedimus. Tokiu būdu jūs visada esate viršuje to, kas vyksta jūsų vamzdynų sistemoje.

Optimaliai apsaugokite savo investicijas naudodami „Isoplus PG“ nuotėkio aptikimo sistemą:

  • Jūsų vamzdynų sistemos stebėjimas vyksta visą parą
  • Klaidos pranešimus gausite, iki to kai gedimas virs plyšimu
  • Gedimus ir plyšimus galima ištaisyti per vamzdynų sistemos garantinį laikotarpį
  • Nuotėkio aptikimo sistema turi prevencinį poveikį gedimams diegimo metu