„Isoplus“ siūlo platų jungčių, jungčių mazgų, jungiamųjų detalių ir kitų priedų asortimentą, kurie visi pritaikyti vamzdžiams ir lengvai montuojami bei prižiūrimi.

„Isoplus“ jungtys ir šakos yra sukurtos, kad atitiktų iššūkius, kylančius montuojant komponentus vamzdynų sistemoje. Mes siūlome daugiau nei 30 skirtingų sujungimų ir atšakų, termiškai susitraukiančių arba suvirinamų, atsižvelgiant į montavimo sąlygas ir projekto reikalavimus.

Jei jums reikia gerai dokumentuotų elektrinių lydomųjų siūlių, suvirinamos polietileno (HDPE) jungtys yra patikimas sprendimas visų tipų iš anksto izoliuotiems vamzdžiams. „Isoplus“ suvirinamos jungtys yra lengvai ir greitai montuojamos ir yra rinkos pageidaujamos suvirinamos jungtys.

„Isoplus“ atvira suvirinama jungtis yra jungties tipas, kurio nereikia iš anksto sumontuoti. Tai ypač tinka sąnarių remontui ar atnaujinimui. Mes siūlome tą patį gerai dokumentuotą procesą, kaip ir standartinių suvirinamųjų jungčių atveju.

Šakelių linijoms sujungti „Isoplus“ gaminių asortimente yra šeši skirtingi suvirinami balnai ir suvirinamos šakos. Suvirinamieji balnai ir šakos yra laiko taupymo sprendimai, nes jie nereikalauja pjauti pagrindinės dalies.

Termiškai susitraukiančios jungtys ir kryžminio polietileno (PEX) šakos leidžia paprastai ir greitai montuoti mažiau jungčių ir komponentų.

Isosteelpress jungimo sistema ir jungiamosios detalės

Naudojant unikalią kūginę struktūrą, „isosteelpress“ sistema leidžia gryną metalą ir metalą sandarinti ant laikiklio vamzdžio.

Naudojant paprastą presavimo įrankį ir unikalią kūginę konstrukciją, plieninius vamzdžius galima sujungti be suvirinimo. izosteelpress užtikrina visiškai hermetišką plieninių vamzdžių matmenų ø20-114.3 mm sandarinimą.

Patikimumas ir kokybė yra įtraukti į unikalų „isosteelpress“ sistemos dizainą. Šios funkcijos sujungtos su neprilygstamu paprastumu. „isosteelpress“ yra puikus ryšys atliekant įvairius montavimo darbus.

Privalumai montuojant su Isosteelpress:

  • Lengva naudoti uždarose, sunkiai prieinamose vietose
  • Daug greičiau nei suvirinimas
  • Saugus montavimas bet kokiomis sąlygomis ir nerizikuojant
  • Nereikia apmokytų suvirintojų, o tai palengvina projekto planavimą
  • Nereikia rentgeno kontrolės.